«سرباز و فیفا» در نتفلیکس: ماجرای سلام نظامی رونالدو چیست؟

18 سرطان 1402
alt-white-book 2 دقیقه
«سرباز و فیفا» در نتفلیکس: ماجرای سلام نظامی رونالدو چیست؟

Social Media

به نظر می‌رسد که کریستیانو رونالدو، ستاره‌ی پرتگالی فوتبال برای انتشار یک مینی‌سریال درباره‌ی حرفه و زنده‌گی شخصی خود با شبکه‌ی نتفلیکس به توافق رسیده‌است.

«سرباز و فیفا»، نام مینی‌سریالی است که در باره‌ی زنده‌گی حرفه‌ای و شخصی کریستیانو رونالدو پرداخته و براساس حدس و گمان‌ها، قرار است در ماه جولای سال ۲۰۲۵ از شبکه‌ی نتفلیکس نشر شود.

نخستین نشانه از ساخت این سریال، پوستری است که در آن رونالدو با لباس نظامی ظاهر شده و او را در حال سلام نظامی نشان می‌دهد. در عقب این تصویر، رونالدوی عصبانی نمایان است که داستان آن عصبانیت به سال ۲۰۱۴ میلادی و داستان معروف او با سب بلاتر، رییس وقت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) برمی‌گردد.

در سال ۲۰۱۴ ، قبل از آغاز بازی رئال‌مادرید مقابل سویا، سب بلاتر، رییس فیفا، کریستیانو رونالدو را مسخره کرد و گفت که او شبیه یک سرباز در زمین راه می‌رود و لیونل مسی، پسری مودب و محبوب است.

این اظهارات در آن زمان باعث عصبانیت رونالدو شد و او در پیروزی ۷-۳ رئال‌مادرید مقابل سویا هت‌تریک کرد و پس از به ثمر رساندن گل اول، سلام نظامی زد و پاسخ محکمی به رییس فیفا داد.

از همین موضوع، تصویر و نام «سرباز و فیفا» می‌توان پیش‌بینی کرد که سریال جدید رونالدو بر موضوع برخورد این بازیکن با رییس پیشین فدراسیون بین‌المللی فوتبال تمرکز دارد. اما، آیا واقعا رونالدو با نتفلیکس برای انتشار سریال جدید به توافق رسیده؟

در واقع هیچ خبر رسمی در مورد توافق رونالدو و نتفلیکس برای انتشار سریالی جدید درباره زنده‌گی او وجود ندارد و انتشار تصویر و اخبار منتشر شده از تاریخ پخش این سریال از پلتفرم نتفلیکس تا کنون در حد شایعه بوده‌است.

ستاره پرتگالی فوتبال قبلا مستقیما با نتفلیکس کار نکرده، اما این پلتفرم پیش از این مستندی را درباره‌ی او منتشر کرد که یک ساعت و ۳۲ دقیقه زمان آن بود و در مورد حرفه و زنده‌گی شخصی کریس نگاهی اجمالی انداخته بود.

رونالدو پیش از این در مستند دیگری در پلتفرم نتفلیکس ظاهر شده‌است که آن مستند در مورد همسر آینده‌اش جورجینا رودریگز با نام «من جورجینا هستم» منتشر شده بود.

برای دریافت خبرنامه ایمیل تان را بنویسد