شروع جنجالی المطیری؛ تیم ملی کشور در برابر قرغیزستان باخت

20 جوزا 1402
alt-white-book 1 دقیقه
شروع جنجالی المطیری؛ تیم ملی کشور در برابر قرغیزستان باخت

Social Media

تیم ملی فوتبال افغانستان در نخستین بازی‌اش، در رقابت‌های قهرمانی مرکز آسیا (کافا)، در برابر قرغیزستان شکست خورد و عبدالله المطیری، سرمربی کویتی تیم ملی با باخت کارش را آغاز کرد.

تیم ملی فوتبال افغانستان، امشب، شنبه، بیستم جوزا، در چهارچوب رقابت‌های قهرمانی مرکز آسیا (کافا) به مصاف قرغیزستان در این کشور رفت و برابر این حریف نه‌چندان قدرت‌مند، در دقایق پایانی با نتیجه ۰-۱ باخت.

شاگردان عبدالله المطیری در این بازی نمایش ضعیفی داشتند و تیم ملی قرغیزستان در اکثر دقایق، تیم برتر میدان بود.

این بازی در ۴۵ دقیقه‌ی نیمه‌ی نخست با نتیجه‌ی تساوی به پایان رسید و در حالی که به نظر می‌رسید با همین نتیجه به پایان برسد، روی یک اشتباه فاحش مدافع تیم ملی کشور، حریف به گل برتری رسید و سه امتیاز بازی را به دست آورد.

نکته جالب این دیدار خارج شدن بازی‌کنان تیم ملی فوتبال افغانستان پیش از پایان بازی بود و عبدالله المطیری با عصبانیت تصمیم عجیبی گرفت و تیمش را به بیرون زمین فرستاد.

گفته می‌شود که این تصمیم به ضرر فوتبال افغانستان خواهد بود و کمیته‌ی انضباطی نظر به شرایط بازی، در مورد تیم ملی فوتبال افغانستان تصمیم خواهد گرفت.

افغانستان در حالی برابر تیم ملی قرغیزستان شکست خورد که قرار است در دومین دیدار با تیم ملی ایران، یکی از تیم‌های قدرت‌مند آسیا بازی کند.

برای دریافت خبرنامه ایمیل تان را بنویسد


نوشته‌های مرتبط