مسی به اینتر میامی امریکا می‌رود

17 جوزا 1402
alt-white-book 1 دقیقه
مسی به اینتر میامی امریکا می‌رود

Goal

لیونل مسی در گفت‌‌وگویی با نشریه موندو دیپورتیوو که در خانه‌اش در پاریس انجام شد، اعلام کرد که به بارسلونا باز نخواهد گشت و تصمیم گرفته که به باشگاه اینتر میامی، در لیگ فوتبال امریکا بپیوندد.

پس از آن‌که مشخص شد که لیونل مسی از پاریسن‌ژرمن جدا شده‌است، این بازیکن چندین پیش‌نهاد هنگفت از لیگ‌های مختلف دریافت کرد و رسانه‌های نزدیک به باشگاه بارسلونا نیز اعلام کردند که او به احتمال زیاد به تیم محبوبش باز خواهد گشت.

این شایعات از سوی رییس باشگاه بارسلونا و جورج مسی، پدر و مدیر برنامه‌های مسی نیز تایید شد و آن‌قدر اوج گرفت که هواداران بلوگرانا باورشان شده بود که اسطوره‌‌ی‌شان برمی‌گردد.

اما در چند ساعت گذشته همه چیز تغییر کرد و نام باشگاه اینترمیامی به سر زبان‌ها افتاد و رسانه‌های مطرح اروپایی از پیوستن مسی به این تیم خبر دادند.

دقایق پیش این خبر به حقیقت پیوست و لیونل مسی در گفت‌وگویی با موندو دیپورتیوو تایید کرد که با اینترمیامی خواهد پیوست‌.

او در خصوص تصمیمش گفت: «پس از قهرمانی در جام جهانی و ناتوانی در پیوستن به بارسلونا، مجبور شدم به MLS (لیگ فوتبال امریکا) بروم تا فوتبال را به گونه‌ی دیگر بازی کنم. اگر مساله پول بود، به عربستان یا جای دیگر می‌رفتم».

گفته می‌شود که مسی به دلیل علاقه خانواده‌اش به زنده‌گی در امریکا و مفاد فراوان پس از بازنشسته‌گی، به تیم امریکایی پیوسته‌است.

برای دریافت خبرنامه ایمیل تان را بنویسد


نوشته‌های مرتبط